Čas na serveru 00:25:56

Václav Knotek - Juhas
Pastva u rybníka

Id: 47422

Pastva u rybníka

  •  / Pastva u rybníka / Václav Knotek - Juhas

olej/plátno, rozměr 70 x 97 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2082x

Vyvolávací cena:
500

3 300