Čas na serveru 21:55:30

Václav Knotek - Juhas
Stromovka

Id: 95107

Stromovka

  •  / Stromovka / Václav Knotek - Juhas

olej/plátno/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno monogramem vpravo dole s datací, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1921x

Vyvolávací cena:

2 200