Čas na serveru 19:06:25

Václav Knotek - Juhas
Vesnička

Id: 1278

Vesnička

  •  / Vesnička / Václav Knotek - Juhas

olej/plátno/karton, rozměr plátna 34 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 33, zaskleno, rámováno, přetřený rám, původní stav

zobrazeno: 2810x

Vyvolávací cena:
900

1 300