Čas na serveru 20:19:32

Václav Koukolíček
Dívčí busta

Id: 211529

Dívčí busta

  •  / Dívčí busta / Václav Koukolíček

marmorová plastika na žulovém podstavci, celková výška cca 23 cm, značeno a datováno na podstavci, po

zobrazeno: 2463x

Vyvolávací cena:
1 800

20 160