Čas na serveru 21:07:53

Václav Koutský
Portrét ženy

Id: 132115

Portrét ženy

  •  / Portrét ženy / Václav Koutský

olej/dřevo, rozměr 20 x 18 cm, signováno vlevo dole, datováno, na zadní straně výstavní razítko z Mánesu, oděrky na rámu

zobrazeno: 1804x

Vyvolávací cena:
2 200

11 500