Čas na serveru 21:16:41

Václav Kreisinger
Na lůžku

Id: 1566

Na lůžku

  •  / Na lůžku / Václav Kreisinger

olej/karton, rozměr 80 x 64 cm, signováno vlevo dole, obraz značně poškozen, novodobě rámováno

zobrazeno: 3146x

Vyvolávací cena:
1 800