Čas na serveru 23:49:28

Václav Křížek
Z Itálie

Id: 51608

Z Itálie

  •  / Z Itálie / Václav Křížek
  •  / Z Itálie / Václav Křížek
  •  / Z Itálie / Václav Křížek

tempera/papír, rozměr ve výřezu 28 x 53 cm, signováno vpravo dole, datováno 67, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3007x

Vyvolávací cena:
800