Čas na serveru 15:24:41

Václav Kroupa
Na cestě

Id: 190201

Na cestě

  •  / Na cestě / Václav Kroupa
  •  / Na cestě / Václav Kroupa

olej/lepenka, rozměr 17 x 32,5 cm, nesignováno, rámováno, Haushoferova škola, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1141x

Vyvolávací cena:

34 051