Čas na serveru 09:14:20

Václav Kroupa
Na cestě

Id: 190201

Na cestě

  •  / Na cestě / Václav Kroupa
  •  / Na cestě / Václav Kroupa

olej/lepenka, rozměr 17 x 32,5 cm, nesignováno, rámováno, Haushoferova škola, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2219x

Vyvolávací cena:

34 051