Čas na serveru 07:14:39

Václav Malý
Hájovna

Id: 162601

Hájovna

  •  / Hájovna / Václav Malý
  •  / Hájovna / Václav Malý
  •  / Hájovna / Václav Malý
  •  / Hájovna / Václav Malý

olej/karton, rozměr 50 x 57 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz lokálně poškozen

zobrazeno: 987x

Vyvolávací cena:

3 700