Čas na serveru 16:43:42

Václav Malý
Krojované sousedky

Id: 1184

Krojované sousedky

  •  / Krojované sousedky / Václav Malý

olej/karton, rozměr 56,5 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2642x

Vyvolávací cena:

4 400