Čas na serveru 21:30:18

Václav Malý
Na zahrádce

Id: 160203

Na zahrádce

  •  / Na zahrádce / Václav Malý
  •  / Na zahrádce / Václav Malý
  •  / Na zahrádce / Václav Malý

olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, signováno vpravo dole, obraz zašpiněn, poškozený rám

zobrazeno: 1453x

Vyvolávací cena:

10 000