Čas na serveru 14:51:30

Václav Malý
Odpočinek

Id: 485401

Odpočinek

  •  / Odpočinek / Václav Malý
  •  / Odpočinek / Václav Malý
  •  / Odpočinek / Václav Malý

olej/plátno, rozměr 73 x 102 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 1416x

Vyvolávací cena:

80 000

Příhozy: 81