Čas na serveru 14:02:50

Václav Malý
Pohled do údolí

Id: 395801

Pohled do údolí

  •  / Pohled do údolí / Václav Malý

olej/plátno, rozměr 32 x 41 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno, rozeschlý rám, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 874x

Vyvolávací cena:

8 600