Čas na serveru 21:20:09

Václav Malý
Pohled z podloubí

Id: 262315

Pohled z podloubí

  •  / Pohled z podloubí / Václav Malý

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 49 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 4817x

Vyvolávací cena:
1 800

7 200