Čas na serveru 03:33:04

Václav Malý
U lesa

Id: 353104

U lesa

  •  / U lesa / Václav Malý
  •  / U lesa / Václav Malý
  •  / U lesa / Václav Malý

olej/deska, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 518x

Vyvolávací cena:

7 500