Čas na serveru 01:30:58

Václav Malý
Zimní nálada

Id: 310705

Zimní nálada

  •  / Zimní nálada / Václav Malý

olej/tenká lepenka, rozměr 34,5 x 49 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2249x

Vyvolávací cena:
2 200

22 500