Čas na serveru 03:31:40

Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.

Václav Mašek
Na kraji vesnice

Id: 200906

Na kraji vesnice

  •  / Na kraji vesnice / Václav Mašek

olej/lepenka, rozměr 58 x 72 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 319x

Vyvolávací cena:
800

800

2019,09-1,04,21,28,00
( 4.9.2019, 21:28:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zatím nebylo přihazováno.