Čas na serveru 12:56:08

Václav Mašek
Na kraji vesnice

Id: 200906

Na kraji vesnice

  •  / Na kraji vesnice / Václav Mašek

olej/lepenka, rozměr 58 x 72 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1644x

Vyvolávací cena:
800

1 600