Čas na serveru 08:56:09

Václav Matějíček
Římský motiv

Id: 200007

Římský motiv

  •  / Římský motiv / Václav Matějíček

litografie/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 31 cm, značeno a číslování ve spodní části, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1362x

Vyvolávací cena:
300

1 200