Čas na serveru 14:47:49

Václav Matějíček
Stromy

Id: 200011

Stromy

  •  / Stromy / Václav Matějíček
  •  / Stromy / Václav Matějíček
  •  / Stromy / Václav Matějíček
  •  / Stromy / Václav Matějíček
  •  / Stromy / Václav Matějíček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 36 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 1417x

Vyvolávací cena:
600

1 100