Čas na serveru 23:13:32

Václav Menčík
Abstrakce

Id: 289102

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Václav Menčík
  •  / Abstrakce / Václav Menčík
  •  / Abstrakce / Václav Menčík
  •  / Abstrakce / Václav Menčík

strukturovaná malba/karton, rozměr malby 24,5 x 19 cm, značeno a datováno uprostřed dole, poškozený pravý spodní roh viz foto, rozměr celého objektu 41 x 34 cm

zobrazeno: 950x

Vyvolávací cena:

11 500