Čas na serveru 05:18:55

Václav Menčík
Abstrakce

Id: 17202

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Václav Menčík
  •  / Abstrakce / Václav Menčík
  •  / Abstrakce / Václav Menčík

litografie/ruční papír, rozměr ve výřezu 69 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 1964, vlevo dole 1/6, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1508x

Vyvolávací cena:
700

4 800