Čas na serveru 03:05:23

Václav Menčík
Abstraktní kompozice

Id: 274501

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Václav Menčík

malba/deska, rozměr viditelný 23 x 32 cm, celkový rozměr včetně autorského rámu 31,5 x 40,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2118x

Vyvolávací cena:

37 000

Příhozy: 52