Čas na serveru 05:49:45

Václav Menčík
Abstraktní kompozice

Id: 274501

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Václav Menčík

malba/deska, rozměr viditelný 23 x 32 cm, celkový rozměr včetně autorského rámu 31,5 x 40,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1445x

Vyvolávací cena:

37 000

Příhozy: 52