Čas na serveru 10:41:13

Václav Menčík
Tři ženy na pavlači

Id: 1114

Tři ženy na pavlači

  •  / Tři ženy na pavlači / Václav Menčík

olej/sololit, rozměr 27 x 44 cm, signováno uprostřed dole VaMen, datováno 99, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 2816x

Vyvolávací cena:
12 000

68 000

Příhozy: 57