Čas na serveru 11:14:53

Václav Menčík
Vzplanutí tváří

Id: 17201

Vzplanutí tváří

  •  / Vzplanutí tváří / Václav Menčík

kombinovaná technika/karton, rozmě 43 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 83, lehké poškození malby, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1587x

Vyvolávací cena:

10 500