Čas na serveru 16:47:22

Václav Menčík
Zátiší s ovocem

Id: 323902

Zátiší s ovocem

  •  / Zátiší s ovocem / Václav Menčík

barevná kresba/papír, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 986x

Vyvolávací cena: