Čas na serveru 05:34:18

Václav Němeček
V uličce

Id: 69212

V uličce

  •  / V uličce / Václav Němeček
  •  / V uličce / Václav Němeček
  •  / V uličce / Václav Němeček

olej/plátno, rozměr 65 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1636x

Vyvolávací cena:

2 200