Čas na serveru 04:24:48

Václav Pavlík
Konvalinky s vázou

Id: 165305

Konvalinky s vázou

  •  / Konvalinky s vázou / Václav  Pavlík

olej/karton, rozměr 62 x 39 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním dobrém stavu, štítky na zadní straně

zobrazeno: 1356x

Vyvolávací cena:

4 900