Čas na serveru 14:34:40

Václav Pavlík
Kytice

Id: 188004

Kytice

  •  / Kytice / Václav  Pavlík
  •  / Kytice / Václav  Pavlík
  •  / Kytice / Václav  Pavlík

olej/karton, rozměr 78 x 64 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na dekorativním rámu

zobrazeno: 609x

Vyvolávací cena:

4 900