Čas na serveru 10:56:15

Václav Pavlík
Kytice

Id: 31617

Kytice

  •  / Kytice / Václav  Pavlík
  •  / Kytice / Václav  Pavlík
  •  / Kytice / Václav  Pavlík

olej/karton, rozměr 45,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1992x

Vyvolávací cena:
1 200

2 808