Čas na serveru 18:04:59

Václav Pavlík
Kytice ve váze

Id: 840

Kytice ve váze

  •  / Kytice ve váze / Václav  Pavlík

olej/plátno, rozměr plátna 67 x 55 cm, signováno vpravo nahoře V. Pavlík, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3806x

Vyvolávací cena:

5 600