Čas na serveru 15:32:16

Václav Pavlík
Luční kvítí

Id: 901

Luční kvítí

  •  / Luční kvítí / Václav  Pavlík

olej/plátno, rozměr plátna 55 x 68 cm, signováno vpravo nahoře V. Pavlík, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2553x

Vyvolávací cena: