Čas na serveru 19:10:40

Václav Pavlík
Na Gardském jezeře

Id: 1365

Na Gardském jezeře

  •  / Na Gardském jezeře / Václav  Pavlík

pastel/karton, rozměr malby 46,5 x 60 cm, signováno vlevo dole VPavlík, datováno 1927, popis, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2274x

Vyvolávací cena:
500