Čas na serveru 13:19:33

Václav Pavlík
Rozkvetlá kytice

Id: 248302

Rozkvetlá kytice

  •  / Rozkvetlá kytice / Václav  Pavlík

olej/karton, rozměr 80 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 1527x

Vyvolávací cena:

10 000