Čas na serveru 08:04:52

Václav Polívka
Květinové zátiší

Id: 75408

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Václav Polívka

olej/plátno, rozměr 56 x 65, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2536x

Vyvolávací cena:

1 100