Čas na serveru 22:24:18

Václav Pospíšil
Modrá tůňka

Id: 393404

Modrá tůňka

  •  / Modrá tůňka / Václav Pospíšil

olej/plátno, rozměr 76 x 62 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno

zobrazeno: 1447x

Vyvolávací cena:

31 000

Příhozy: 59