Čas na serveru 05:42:58

Václav Rabas
Jaro

Id: 481001

Jaro

  •  / Jaro / Václav Rabas
  •  / Jaro / Václav Rabas
  •  / Jaro / Václav Rabas

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 52 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1248x

Vyvolávací cena:

19 000