Čas na serveru 07:11:45

Václav Rabas
Kopaniny

Id: 256804

Kopaniny

  •  / Kopaniny / Václav Rabas
  •  / Kopaniny / Václav Rabas
  •  / Kopaniny / Václav Rabas
  •  / Kopaniny / Václav Rabas
  •  / Kopaniny / Václav Rabas

olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám, na zadní straně původní štítky

zobrazeno: 12246x

Vyvolávací cena:
6 000

77 000

Účastníci: 18

Příhozy: 68