Čas na serveru 05:45:59

Václav Rabas
Krušovice

Id: 256803

Krušovice

  •  / Krušovice / Václav Rabas
  •  / Krušovice / Václav Rabas
  •  / Krušovice / Václav Rabas
  •  / Krušovice / Václav Rabas

olej/plátno, rozměr 27 x 46 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítky, oděrky na rámu

zobrazeno: 2502x

Vyvolávací cena:

60 100

Příhozy: 55