Čas na serveru 02:08:32

Václav Rabas
Orání

Id: 113801

Orání

  •  / Orání / Václav Rabas
  •  / Orání / Václav Rabas
  •  / Orání / Václav Rabas
  •  / Orání / Václav Rabas
  •  / Orání / Václav Rabas

olej/lepenka, rozměr 26 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, zaskleno, uvedeno v monografii Jiřího Kotalíka "Václav Rabas - Kronika jeho života a díla", oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2850x

Vyvolávací cena:

36 000