Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaVáclav Rabas
Ovoce na modré míse
Id: 499901
kombinovaná technika, akvarel/pastel/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 54,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 76x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
2024,05-1,14,19,51,00
( 14.5.2024, 19:51:00 )
minimální příhoz 100 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |