Čas na serveru 12:28:36

Václav Rabas
Podvečerní procházka

Id: 439403

Podvečerní procházka

  •  / Podvečerní procházka / Václav Rabas

olej/karton, rozměr 48 x 72 cm, neznačeno, rámováno, na zadní straně potvrzení pravosti napsané PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem (viz foto)

zobrazeno: 1258x

Vyvolávací cena:

30 000