Čas na serveru 06:50:17

Václav Rabas
Pohled na vesničku

Id: 36902

Pohled na vesničku

  •  / Pohled na vesničku / Václav Rabas

olej/karton, rozměr 31 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3403x

Vyvolávací cena:

10 500