Čas na serveru 16:38:51

Václav Rabas
Polní cesta

Id: 256805

Polní cesta

  •  / Polní cesta / Václav Rabas

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr malby 16 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno. oděrky na rámu, na zadní straně původní štítky

zobrazeno: 2566x

Vyvolávací cena:
1 800

30 000

Příhozy: 65