Čas na serveru 07:11:04

Václav Rabas
Při sklizni

Id: 197201

Při sklizni

  •  / Při sklizni / Václav Rabas

olej/lepenka, rozměr 49 x 69 cm, signováno vpravo dole, datováno, lehce zkroucená lepenka, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3212x

Vyvolávací cena:

28 000