Čas na serveru 06:39:39

Václav Rabas
Při sklizni

Id: 197201

Při sklizni

  •  / Při sklizni / Václav Rabas

olej/lepenka, rozměr 49 x 69 cm, signováno vpravo dole, datováno, lehce zkroucená lepenka, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3189x

Vyvolávací cena:

28 000