Čas na serveru 19:44:48

Václav Rabas
Statek v Krušovicích

Id: 480603

Statek v Krušovicích

  •  / Statek v Krušovicích / Václav Rabas

olej/plátno, rozměr 100 x 125 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1258x

Vyvolávací cena:
25 000

37 000