Čas na serveru 20:44:32

Václav Rabas
U rybníka

Id: 53302

U rybníka

  •  / U rybníka / Václav Rabas
  •  / U rybníka / Václav Rabas
  •  / U rybníka / Václav Rabas

olej/plátno, rozměr 38 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4816x

Vyvolávací cena:
2 700

38 500