Čas na serveru 10:16:53

Václav Rabas
Vybírání brambor

Id: 251801

Vybírání brambor

  •  / Vybírání brambor / Václav Rabas

olej/plátno, rozměr 63 x 86 cm, značeno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 8880x

Vyvolávací cena:
5 800

20 000