Čas na serveru 06:37:24

Václav Rabas
Z polí

Id: 115118

Z polí

  •  / Z polí / Václav Rabas
  •  / Z polí / Václav Rabas
  •  / Z polí / Václav Rabas
  •  / Z polí / Václav Rabas

olej/plátno, rozměr 45 x 62 cm, signováno vpravo dole, lokálně poškozená malba, značně poškozený dekorativní rám, PO

zobrazeno: 2585x

Vyvolávací cena:

23 000