Čas na serveru 05:38:57

Václav Rabas
Zátiší

Id: 326402

Zátiší

  •  / Zátiší / Václav Rabas
  •  / Zátiší / Václav Rabas
  •  / Zátiší / Václav Rabas

akvarel/papír, rozměr malby 18 x 27,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 371x

Vyvolávací cena:

7 000