Čas na serveru 16:17:24

Václav Rabas
Zátiší

Id: 500501

Zátiší

  •  / Zátiší / Václav Rabas
  •  / Zátiší / Václav Rabas
  •  / Zátiší / Václav Rabas

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 261x

Vyvolávací cena:

10 000

2024,05-1,14,21,08,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu